top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOla Englander - Botten

Spotkanie Kreatywnego Klubu Książki


Z wielką przyjemnością otrzymałam zaproszenie na spotkanie Kreatywnego Klubu Książki w gdańskiej Bibliotece Manhattan. Marta Jankowska, przewodnicząca i prowadząca tę prężnie rozwijającą się inicjatywę nauczycieli w Gdańsku, skontaktowała się ze mną przez Facebooka. Szybko nawiązała się rozmowa, która zaowocowała planem przylotu z Londynu do Gdańska. Oczywiście Gdańsk to miasto moich studiów, więc bardzo chętnie zaplanowałam z tej okazji krótki wyjazd.


Moje przyjaciółki ze studiów na Politechnice Gdańskiej także przybyły na spotkanie, aby się ze mną zobaczyć, porozmawiać i posłuchać mojej prezentacji. Jak miło!


Spotkanie Kreatywnego Klubu Książki było wspaniałym edukacyjnym bankiem pomysłów i wymianą doświadczeń z różnych zakątków świata. Razem z prowadzącą, Martą, i dwiema innymi prelegentkami wymieniałyśmy się naszą wiedzą o edukacyjnych inspiracjach i szkolnych pomysłach, które już sprawdzają się gdzieś indziej (na przykład w Anglii) i które warto wprowadzić również w Polsce. Były także prezentacje ze zdjęciami klas i szkół z innych zakątków świata. Publiczność aktywnie słuchała i zadawał pytania, ciekawa każdego pomysłu i zdjęcia.


Uwielbiam takie spotkania z prezentacją skierowaną do dużej ilości słuchaczy. Uwielbiam odpowiadać na pytania i aktywnie angażować się w dyskusję z widownią. I oczywiście miałam też okazję sprzedać moje książki. Słuchacze i uczestnicy docenili, że książkę z autografem autorki czyta się dużo przyjemniej, więc chętnie kupowali wszystkie trzy tytuły jakie miałam ze sobą. A ja bardzo chętnie wpisywałam indywidualne życzenia i skreślałam moje autografy na kartkach moich książek.


Z wielkim uśmiechem.

Comments


bottom of page